| dreamgirl16 a întrebat:

am o dilema.sunt doar confuza atat tot stati linijtiti!laughing E vb de un coleg, simpatic din cls mea.Ar fii avut sanse la mine acum un an cand eram mai copilaroasa si nu doream relatii serioase, dar acum nu l``as schimba pe iubitul meu pentru nimic in lume!:X iar e asa gelossad nu isi da seama ca as face orice pentru eel, si nu m``as putea vedea alaturi de altuulsad. asa deci`, baiatul asta are si el o prt tot de un an si 4-5 luni cam ca noi2love struck Si am uneori impresia ca se da la mine...Nu stiu ma trateaza altfel, de ex vb diferite chestii in prm 2 saptamana de scl[apropo sunt boboacaa!love struck] de virginitatea lui si a mea si.cu o colega mai nebunarolling on the floorlove struck Si nu m`au crezut k eu virgina!laughingInfine sa trecem peste.De obicei discutam nebunii de genu si ne integelem ff bine, dar de cand imi da de banuit ca ma place nu mai stiu cum sa ma comport cu el ca sa nu inteleaga altceva.De ex intr``o dimi cand am venit si eu mai aranjata la scl:pensata, vopsita la par, machiata etc, a zis wow wow nujt ce, a iesit din cls iar prt`meu ma astepta afara pana imi lasam eu geaca si ghiozdanul, si mi-a zis el ca i``a zis respectivu coleg:Äi grija de prietena`ta! Nu vi se pare ciudaaat? Si cand l``am intrebare dc a zis asa a zis ca pay da nu, si nu mai stiu celaughing Si a mai zis sa ii transmit prt meu ca il bate nujt cuum daca se atinge de mine sau imi face rau, eu nu``l inteleg ma jursad straight facenu`mi pasa de el, nu`mi place de el! Vreau doar sa aflu de vooi baieti, ce naiba e in mintea lui, aa da si odata acum 2 saptamana mi``a zis mie si unei colege ca s``a cam plictisit de prt lui deparca ar fi nevastasa dar nici nu ar parasi``o, oare ii place de mine? sau doar mi se pare mie.tot timpul ma baga in seama cand trec pe lng el. ori imi da coate ori imi zambeste, ce naiba?laughing

Răspuns Câştigător
| DevilShadow a răspuns:

Eu l-as bate pe colegutau in locul tau adc sa se dea la tine si aman2 avand prieten/prietena mai ales de un an si...

10 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

"ca il bate nujt cuum daca se atinge de mine sau imi face rau"
Alt batman al adolescentei.

| dreamgirl16 explică (pentru Jigsaw):

Da,desigurlaughing eu nu prea inteleg pentru ca sunt cam confuza, nu inteleg ce dracu e in capu lui, de fapt ce vrea sa demonstreze?laughing

| oanaX a răspuns:

Evita-l. daca te mai derajeaza spune-i clar in fata ca nu ai nici o treaba cu el si sa isi vada de relatia lui. ps: ar fi mai bine sa ii explici si prietenului tau ca ai impresia ca se da la tine sa stie la ce se poate astepta ca de ex: intr-o zi te ia in brate acel baiat fara sa-ti dai seama si prietenul tau te vede. pot porni multe certuri din astfel de motive si din gelozie. sau poate asta e felul lui de afi? intreaba-te daca esti singura careia ii face asa? daca se poarta ciudat cu prietena lui cand esti prin preajma? ceilalti colegi se poarta diferit? chiar preferi sa te certi cu iubitul decat sa discuti deschis cu el in fata ce ti s-a intamplat?

| AndreiGabi a răspuns:

"iar e asa gelos" inseamna ca tine la tinewinking.
Ehe de colegul tau ce pot sa spun? Comportamentul normal al unui baiat langa o fata draguta.Da, te place dar nu stiu cat de serios vede el treaba.

| dreamgirl16 explică (pentru oanaX):

Iubitul meu stie, inca de la prima banuiala i``am spuuus:* mersi pentrusfaturi! love strucklove struck Daca chiar se da la mine o sa``i spun catevawaiting.mss!love struck

| Jigsaw a răspuns (pentru dreamgirl16):

"Masculii" trebuie sa se remarce in fata unei fete.Trebuie.Uita-te si la animale,sa zicem,un tigru omoara o caprioara, si ii va duce si femelei carne, etc.Incearca sa para "cel dur" "ala tare".In fine, e ceva normal.

| eSc a răspuns:

Sincer n-am inteles prima propozitieconfused
Inca ma chinui la eathinking

| Liviu a răspuns:

Relatii serioasa si dabi ti sa uscat poza pe buletin? fi serioasa, relatii serioasa o sa ai dupa 20 de ani incolo laughing))
Doar nu te mariti cu unu de acum.

| dreamgirl16 explică (pentru Liviu):

Hay termina cu porcariile astea`,stiu ff bine ce si cum si nu despre asta era vb in intrebare mea,daca gasesti pustoaice pe aici care se dau mari dar nu sunt ia`te de ele cat vrei, de unde dracu stii ca nu ma marit cu el pana la urma? De unde stii ca nu-l voi iubii de acum incolo ani si ani de zile? Acum tu chiar vrei sa faci pe interesantu, helllo! Veziti de viata ta!

| dreamgirl16 explică:

DevilShadowwaiting iti dau eu tie sa vz:X:X numa sa vz!:X Iubiiiii nu te mai baga pe aici k te batwaiting:X:X te iubeesc!:X