| EmoGirl11 a întrebat:

Am o mica problema... Ce pot sa fac? Incepe scoala si nu stiu cum sa ma imbrac in prima zi! Trec intr-a saptea. NU tineti cont de numele meu de utilizator sau poza, ca sa spuneti chestii de genul **Esti emo, e logic** sau alte tampenii. Sugestii va rog! P.S Cele mai bune primesc funda!winking

5 răspunsuri:
| Paulinaxoy a răspuns:

Pai nu trebuie sa te impoptonezi foarte mult, dar depinde de stil daca esti like a lady trebuie sa fii putin mai eleganta, poti sa-ti iei o rochita dar sa nu fie tipatoare di de prost gust sau o bluza mai eleganta cu pantaloni. Daca ai uniforma nu e o idee rea sa o iei daca o accesorizezi asa cum trebuie. Sau poti sa-ti simplu: o pereche de jeansi si un tricou. big grin

| EmoGirl11 explică (pentru Paulinaxoy):

Mersi de sugestii!winking

| lanadelsex a răspuns:

Hei. Uite aici un filmulet foarte dragut in care ti se arata 5 tinute, pentru fiecare stil. happy Poti sa iei cateva idei si sa le adaptezi.

| Musique a răspuns:

Cu ce ai în dulap.

| iStarry a răspuns:

Buna :)Eu mi-am cumparat un tricou mai scurt in fata si mai lung in spate pe care il combin cu o pereche de skinny jeans si cu niste balerini, iar daca va fi frig o sa-mi iau si o geaca.Din ce am vazut in prima zi toata lumea vine imbracata casual, dar chiar si o tinuta de genul asta atrage admiratia celor din jur. Poti sa te inspiri si din video-ul asta:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch