| 230295 a întrebat:

am si eu o curiozitate... voi cum reactinoati atunci cand sunteti inselati?

5 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Incerc sa nu ma enervez, sa nu ma afecteze si sa invat din acea experienta! Si neaparat, pa, pa, respectivului!

| MeGusta a răspuns:

Nu stiu, nu am mai fost in vreo relatie...*foreveralone*

| ILoveMoon a răspuns:

Depinde uni reactioneaza furios altii nu, depinde de fiecare om dar daca e sa te insele sa te insele macar cu una mai frumoasa/frumos ca tine ce-l te despartesti de ea/el!

| positivity a răspuns:

Buna.
Avand in vedere ca sunt o ' proasta ' ( ca altfel nu as putea sa ma descriu ), si o mega - ultra plangacioasa, m-as apuca de plans. Cred ca apoi, as fugi de el. as incerca sa n-al mai vad vreodata. Sa nu mai vorbesc cu el.
Mda '. stiu ca ceea ce fac nu rezolva lucrurile. dar asta sunt eu. O_O
==> O mega ultra plangaciosa, si sentimentala.

| 230295 explică (pentru positivity):

Asa sunt si eu da de ce il iert mereucrying