| girlnoemi a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa ma lase baieti in pace si sa nu imi mai deie peste fund?

4 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Poate nu o sa ti mai deie laughing peste fund o sa ti deie laughing peste tate

| girlnoemi explică (pentru eurynomus):

Sper sa nu...

| Liviu a răspuns (pentru girlnoemi):

Aici speri sa nu, in gandu tau speri sa da?laughing
Si noi dadeam palme la fund la fete, le trageam de sanii, asa e peste totlaughing
va dezvoltati prea repede straight face unele chiar purtati pantaloni stramti de bagati baieti in erectii, decoltee mult prea mari pentru varsta voastra, asta cereti, asta primiti happy
imbracate mai larg, sa nu ti se vada formele, atunci nu vei mai avea probleme, si vei capta mult doritul nume de "Maicuta " sau... " bisericuta " happy

| eurynomus a răspuns (pentru girlnoemi):

Da dc nu ti place sa te lovesaca peste fund? t excita? sau vrei doar sa te atinga, nu sa te loveasca?