| AlleXx5785 a întrebat:

Cum imi fac freza ca tipul asta? trebuie sa ma tund mai lung intr-o parte, mai scurt in alta ..sau cum? http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Da. Te tunzi pe o parte scurt, si pe cealalta lung, insa treptat. Daca intelegi ce vreau sa spun. Adica de la scurt, mai lung cu 1-2 cm, si tot asa pana ajungi la lungimea necesara big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rutanklan a răspuns:

Da de ce nu ii duci poza respectiva frizeritei? Sau stilistei ((cine stie cum le mai ziceti in ziua de azi))

| AlleXx5785 explică (pentru BigHoss):

In caz ca nu observi baiatul acela este inconjurat de fete, asa ca nu ai motive sa crezi asta si oricum nu e problema ta.