| xcopilulll a întrebat:

cum pot face asta https://www.facebook.com/....../photo.php vreau detalii cel mai n=bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Apasa tasa"prin screen"este deasupra sagetilor, apoi du-te in Start->all programs->accessories->paint, dupa ce ai intrat in paint apasa tastele ctrl si "V" si dupa acea inchide programul si dai "yes"si gata.

7 răspunsuri:
| Assiral a răspuns:

Te referi la coperta? pai intri aici
http://pizap.com/ dai start apoi dai la edit a photo, apoi upload incarci o poza si apoi poti sa scrii pe ea, insa scrie cat mai apropiat ca sa se vada scrisul cand pui poza

| xcopilulll explică (pentru Assiral):

Nu,vreau sa fac ca siteul ala asa.

| alabalaportocalala a răspuns:

Ai reusit?

| xcopilulll explică (pentru alabalaportocalala):

Da dar cum pot face asta si la mess cand vb cu cineva sa pun acolo?

| alabalaportocalala a răspuns (pentru xcopilulll):

Ce sa pui unde?

| xcopilulll explică (pentru alabalaportocalala):

Pe fb cum am facut inainte.

| xcopilulll explică (pentru alabalaportocalala):

Da`mi id tau k vb pe mess imi explici.