| oOoKimikochanOoO a întrebat:

Imi dati si mie va rog niste povesti de groaza? As vrea sa fie ceva care vi s-a intamplat voua,dar merge si inventate! As prefera sa imi dati povestile, nu link-uri! Merci mult, iar cea mai infricosatoare primeste funda! Bye!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai aici o grămadă,
http://halloween-history.uv.ro/povesti_trimise_de_voi.html
Te pup!

| oOoKimikochanOoO explică (pentru anonim_4396):

Merci pentru povesti...dar cred ca le-am mai vazutbig grin

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Aveam vreo 14 ani si eram la bunici. ma culcasem afara, in polog. Caldura mare, aveam doar chilotii pe mine.Am visat ca mi-e rece si ca cineva umbla la chiloti.M-am trezit brusc si la fundul meu se incolacise un sarpe de apa.In viata mea nu am mai dormit afara.

| xYumex a răspuns:

Cauta pe interne legenda lui Boody mary sau legenda lui Lilith... Si daca esti interesata de ceva real baga dya_ella98@yahoo.com