| BellaFoxyMaria a întrebat:

imi place de un baiat iar lui nu-i place de mine cum sa fac sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| Charice a răspuns:

Simplu nu mai sta dupa el si cauta alt baiat care sa te placa asa cum esti nu e el nici primul si nici ultimul happy

8 răspunsuri:
| lPsihopate a răspuns:

Pai pentru prima data spune`i ce smimti pentru el dar sa fie ori pe mess sau fata in fata dar doar voi 2, singuri. Poate isi va schimba parerea si vei fi speciala pentru elwinking
Funda?

| gabriela1hdbl a răspuns:

Mai bine incearca sa vb cu el despre ceva care aveti in comun.Baietii trebuie sa faca primul PAS!

| neutrino a răspuns:

Ca si tine, baiatul are dreptul la propria optiune. Daca te cunoaste si nu si-a manifestat interesul fata de tine, nu-ti mai face iluzii.

| Meap a răspuns:

Buna.
Nu poti obliga pe cineva sa te placa.

| mimiwewem a răspuns:

Spune-i că nu te mai joci cu păpuși.
Dacă nu te place, lasă-l.

Răspuns utilizator avertizat
| mimiwewem a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

Nu te înteresează.

Răspuns utilizator avertizat