| Mary_Deny_1991 a întrebat:

maine seara voi dormii la o colega, sincer nu stiu ce sa facem, niste sugestii, filme! Funditaaa!

Răspuns Câştigător
| Aηdяєєa a răspuns:

Pai gatiti ceva bun, vorbiti despre tot felul de chestii, facetiva manichiura si pedichiura, ascultati muzica, stati pe internet, etc.
Ceva distractiv ar fi sa va machiati unu pe cealalta cu ochii inchisi.
Filme :
http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-tari-filme-forever-7414/

9 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Pai vezi care sunt filmele tale preferate si vedeti-le impreuna! happy

Stii pentru schimbul de experienta! happy

| Mary_Deny_1991 explică (pentru Ichnat):

Mersii :*

| Ichnat a răspuns (pentru Mary_Deny_1991):

Cu placeree! big grin

| Neo12 a răspuns:

Stai cu ea şi povesteşte, mâncaţi ceva ce vă place sau chiar gătiţi voi ceva. Uitaţi-vă la un film de comedie ca să râdeţi, jucaţi-vă jocuri în 2 (cărţi sau ce are ea). Sper că ţi-am fost de ajutor!

| Mary_Deny_1991 explică (pentru Neo12):

Mersii happy

| Mary_Deny_1991 explică (pentru Aηdяєєa):

Mersi pentru raspuns, dar nu cred ca ma mai duc ca mi-a venit......si ma simt naspa... oricum o sa fac chestia asta data viitoare!

| Aηdяєєa a răspuns (pentru Mary_Deny_1991):

Cu placere. happy
Aha, oricum distractie placuta!

| Aηdяєєa a răspuns (pentru Mary_Deny_1991):

Multumesc pentru funda.

| Mary_Deny_1991 explică (pentru Aηdяєєa):

Cu placere, o meriti!