| deeutza12 a întrebat:

Maine vreau sa ma duc la patinoar cu prietenii. Dar ideea e ca eu imi iau buletinul abia pe 16 Ianuarie, si am inteles ca inchiriatul patinelor este cu buletin. Ce act (carnet de elev, copie dupa certificat de nastere) pot aduce ca sa inchiriez? Doar o prietena de-a mea are buletin, iar restul prietenilor au patine.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BraziliankaThaa a răspuns:

Da... Poti inchiria maxim 2 perechi de patine pe acelasi buletinwinking. Nu tyre sa te dai pe langa "doamna de acolo"laughing ca sa iti dea 2 perechi de patine pe ul buletin. Pur si simplu astea sunt regulilewinking. Ai grija, atunci cand cazi trebuie sa tii mainile cat mai aproape de corp ca sa nu`ti fie taiate de alte patinewinking.
Have fun:*

2 răspunsuri:
| EnglandGB a răspuns:

Nu poti sa iei patine fara buletin. dar daca vorbesti frumos cu doamna de acolo poate ti le da si pe buletinu prietenei tale sau a altui prieten! roaga-i frumos sa ti-l dea pentru inchiriat

| deeutza12 explică (pentru BraziliankaThaa):

Multumesc:*