| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.mi-am facut pierce in limba.si ma doare foarte tare!cine are si l-a facut singur/a sa imi zica si mie va rog ca sa fac sa nu ma mai doarastraight face

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai fi atentahappySi eu am pierce in limba de asta vara.Mie mi l-a facut un baiat si a fost destul de ok.Deci desi mi l-a facut altcinefa ci nu singura tot mi s-a umflat limba foarte tare si ma durea extrem nu am mancat cam nimic timp de 5-7 zilestraight faceMie mi-a recomandat cineva medicamentul TADOR care se ia odata la 8 ore.Este foarte bun se desunfla limba.si mai incearca si apa cu sare sau chiata

6 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Poi eu zic ca trebuia sa ti-l faci la un salon ceva, se poate infecta
Dar e normal sa te doara prima data in jur de 2-3 saptamani nu poti manca, mananca supă.

| MissIndependenttt a răspuns:

Si imi cer mari scuze pentru greselile rusinoase pe care le-am facut...Ma'am cam grabit:''>

| Andreeaa19 a răspuns (pentru MissIndependenttt):

Hey stai linistitahappy...Mersiii mult de tot:*

| pumped a răspuns:

Mai oameni sunt curioasa cati chiar aveti pierce pe bune? Eu am si nu e chiar atat de exagerat, auzi ca 2-3 saptamani nu poti manca, povesti exagerate in primele trei zile mananci greu si apoi pana te obisnuiesti dar nu exagerati atat de mult.

| Andreeaa19 a răspuns (pentru pumped):

Da`laughingsi eu m`am obisnuit cu el in 3/4 zile, deja eram ok:d!

Răspuns utilizator avertizat