| LoVeSmile99 a întrebat:

o fata ma tot ameninta ca vrea sa ma bata pentru ca am barfit-o si ca am injurat-o si ma tot suna in continu...ce sa fac ca sa ma lase in pace si sa termine cu amenintarile?

7 răspunsuri:
| Oița007 a răspuns:

O ignori.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cere-i scuze.
*-*

| LoVeSmile99 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

O sa creada k imi este frica de ea straight face
Crede-ma stiu ce zic

| cllaudDia a răspuns:

Spune-i ca daca nu te lasa in pace te duci la Politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai, daca spui ca ai injurat-o inseamna ca ai jignit profund, totusi, cred ca ar fi cazul sa-i ceri scuze si nu pari ca iti este frica, tu iti faci datoria de om cu bun simt! Bafta!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Ignor-o sau spune-i că vei merge tu la poliţie dacă nu va înceta cu ameninţările. Şi dacă zici că te sună încontinuu, schimbă-ţi numărul de telefon şi gata!

Pa-pa.

| borntotwerk a răspuns:

Buna.spune-i ca nu ai nicio problema cu bataia. daca e asa tare sa vina sa te batawinking.dar daca stii ca o sa te bata atunci e naspalaughing ai iubit? poate nu o va lasa sa iti faca ceva..nu ai iubit? atunci ai prieteni..nu? ma pupi:* laughing funda? smug