| TnCristinaa a întrebat:

Saptamana asta am banchetul si nu prea stiu sa dansez.ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniştită, nu cred că cineva de la tine din clasă respectiv cealaltă clasă de a 8-a ştie dansa.
La fiecare banchet puştanii ăştia sar în sus pe ritmul muzicii şi spun că dansează. Lasă exhibiţiile la o parte şi te bagi şi tu în mulţime. Faci ce face toată lumea, te maimuţăreşti cu atitudine.

4 răspunsuri:
| andrei54 a răspuns:

Păi, poţi sa ii spui cuiva care ştie sa te invete...

| TnCristinaa explică (pentru anonim_4396):

laughing Mersiii!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum să înveţi acum...e prea târziu.Eu zic să te duci acolo şi să încerci că poate ştii să dansezi dar eşti timid.

| TnCristinaa explică (pentru OnuOnulică):

Timida*