| JuLyAnGeL a întrebat:

Vreau doar sa va intreb, daca am parul brunet inchis si ma spal cu foi de ceapa mi-l va face mai roscat? Daca nu ce alte metode de a-mi vopsi parul natural stiti astfel incat sa mi-l fac roscat? Funda primului raspuns folositor!

Răspuns Câştigător
| DomnishoaraPisicutza a răspuns:

Dacă te speli pe cap cu ceapă, nu va funcționa. Ce trebuie să faci dacă vrei să îți vopsești părul roșcat natural este să îți clătești părul după fiecare spălare cu ceai de frunze de nuc. Însă culoarea roșcată se va observa abia după câteva săptămâni.

4 răspunsuri:
| DomnishoaraPisicutza a răspuns:

Dacă te speli pe cap cu ceapă, nu va funcționa. Ce trebuie să faci dacă vrei să îți vopsești părul roșcat este să îți clătești părul după fiecare spălare cu ceai de frunze de nuc. Însă culoarea roșcată se va observa abia după câteva săptămâni.

| Adry05 a răspuns:

Da, de frunze de nuc am auzit si eu.
http://www.eva.ro/......13549.html
http://www.divahair.ro/......ea_parului
Succes!

| JuLyAnGeL explică (pentru DomnishoaraPisicutza):

Pai si cu foi de ceapa chiar nu se va vedea deloc-deloc?

| DomnishoaraPisicutza a răspuns (pentru JuLyAnGeL):

Ba da, însă doar câteva reflexii roșcate.