| Curiozitate a întrebat:

Hey TPU:X dau funda pentru cine imi da un site de traducere bun sau un program fara licienta care se poate descarca si fara bani! am nevoie de acest lucru deoarece iubitul meu este de alta nattiionalitate si vreau sa ma pot intelege cu el. Repet nu vreau google traducere sau alte situri care nu traduc bine! Vreau sa fie ceva bun:X va multumesc si raman datoare:X :*happy

3 răspunsuri:
| sweet4ngel a răspuns:

Pe programul word (probabil că îl ai toată lumea îl are) dai pe ce limbă vrei şi te corectează. Dar atenţie nu şi la gramatică. dar probabil te vei înţelege cu iubitul tău...

| Curiozitate explică (pentru sweet4ngel):

Nu cred ca ma ajuta cu nimic vreau ca, cuvintele sa fie traduse nu sa le scriu eu stiu limba lui binisor dar miar fiii mai usor cu traducerea. As vreau ca atunci cand revine in Romania sa il surprind placut invatand limba