| neBuna1 a întrebat:

Hey! vreauu si eu un site unde pot s imi scriuu numele altrenativ pentruu facebook; o3. gen "Ałἷἷ ". dar nu pot k nu imi permite din cauza caracterelor. :-s. cine ma ajuta? fuundabig grin

3 răspunsuri:
| Anananaaaa a răspuns:

Nu poti pune de alea pe facebook. doar paginile pot.batting eyelashes

| 123456456871 a răspuns:

Pai nu prea poti pe facebook doar numele paginilor doar pe skzpe poti sau hi5. De aicipoati lua cateva simboluri dragutehttp://www.programecalculator.ro/simboluri-hi5/ :x Fundaa?

| neBuna1 explică (pentru Anananaaaa):

Ba da "l" k simbol din Ałἷἷ " a mers.