| sakura1234 a întrebat:

Heyy al vreau sa-mi dau gaura in buric credeti ca doare foarte rau? dau fundakiss

7 răspunsuri:
| Daydream a răspuns:

Im pare rau sa-ti zic, dar da! O cunostinta de-a mea si-a facut si a zis ca n-a meritat! Nu ti-o spun din rautate, dar s-ar putea sa regreti dupa! Pupici!

| sakura1234 explică (pentru Daydream):

Pai si acea gaura nu se mai acopera?

| Daydream a răspuns (pentru sakura1234):

Prin operatie da!

| sakura1234 explică (pentru Daydream):

Imi pare rau sa te contrazic dar se vindeca am intrebat-o pe o prietena carea avut si ea oricum mersi

| SzbInfinite a răspuns:

Eu ştiu că doare destul de tare.

| thegatekeeper a răspuns:

Durerea in zona aceea are o intensitate medie sau putin peste medie, in functie de sensibilitata la durere a fiecarei persoane. Sa zicem ca ar fi undeva intre 6 si 8, pe o scara de la 1 la 10. Gaura se astupa, in general, ca in cazul oricarui piercing, insa cu cat este lasat mai mult cercelul, cu atat gaura se va astupa mai greu. Daca il scoti in primele 6 luni, gaura se va astupa destul de rapid.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu cred.
Dar depinde de fiecare individ in parte.
Eu am pierce in buric de cativa ani si cand mi-am dat durerea a fost suportabila, mult mai bine decat ma asteptam.
Te sfatuiesc sa te duci la un salon in domeniu.