| rousz a întrebat:

Heyyy! De curand m-am despartit de prietenul meu avand o relatie de 1 an jumate, spunandu-mi decat atat : "te iubesc, dar nu vreau sa-mi bat joc de tine". Ce intelegi tu prin asta, caci sunt derutata! tancks

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Probabil in acel baiat cam umblau hormonii, daca intelegi, nu a vrut sa isi bata joc de tine considerandu-te o fata speciala. Iar daca a zis acest lucru sigur te iubeste.Altul nu ar fi facut la fel, ci ar fi incercat sa te faca sa accepti.Ai avut un prieten de invidiat. :*

12 răspunsuri:
| rousz explică:

Thanks!winking*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica are pe alta, si nu vrea sa aflii si apoi sa plangi [adica ai zice ca isi bate joc de tine]. Oricum capul suswinking mai exista si alti baieti :*.

| alTaiR96 a răspuns:

Probabil a gasit pe alta sau s-a plictisit de tine. Eu sunt baiat si asa am facut si eu. ma rog nu sunt mandru de asta laughing.

| Tadic a răspuns:

Inseamna k te iubeste dar are pe alta ( Te inseala).

| rousz explică:

Andru_8700... daca am avut un prieten de invidiat ...acesta nu se numeste asa! nu cred ca atunci cand introduci cuvantul iubire mai poti sa-ti bati joc. e ceva inuman! gandeste-te oricat de mult ai iubi pe cineva nu cred ca ai cum sa inseli sau sa o lasi ..asta nu e de apreciat

| VadTot a răspuns:

De fapt nici nu te iubeste si de fapt pur si simplu nici nu mai vrea sa fie cu tine ok? Deci acesta i cel mai clar raspuns acum pe bune! Asa ca mai bine vezi ti de viata ta si nu i mai acorda nicio atentie ok?

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Adica si-a gasit alta si nu vrea sa te insele asa ca s-a despartit de tine.

| rousz explică (pentru VadTot):

Ok ..ms de sfat!

| rousz explică (pentru andru8700):

Oricum mersi de raspuns kiss

| andru8700 a răspuns (pentru rousz):

Nu ai inteles mesajul @rousz....Mai citeste-l o data...

| rousz explică (pentru andru8700):

L-am citit si l-am rascitit! am inteles ce ai vrut sa-mi spui, si mersi multkiss

| NeneaGogu a răspuns:

Tare necopti mai sunteti, nu ca are pe alta s-a referit tipul, el dorea sex si poate ca ea nu avea asupra ei in acel moment