| anonimuss9999 a întrebat:

Hi! Am nevoie de ajutor urgent!straight face Imi place de un coleg de-al meu din clasa, dar el nu stie si tot sunt 100 % ca nu s-ar uita la mine... dar problema e ca nu-l pot uita. Il iubesc sad Ce pot face sa-l uit? [exclusa varianta sa nu mai vorbesc cu el, sa nu ma mai intalnesc cu el. totusi suntem in aceeasi clasa]

4 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Simplu,nu te mai gandi la el, si eu am trecut prin asta.cu timpul o sa-l uiti, o sa te maturizezi si o sa vezi lucrurile altfel. iubirea e trecatoare la varste de astea.nu-ti fa griji vei gasi pe alt baiat care sa te merite

| anonimuss9999 explică (pentru elyfel):

Pai..la mine e cam complicat. Nu am cum sa nu ma gandesc la el atata timp cat sta cu mine in banca. Vrand nevrand tot vorbesc cu el sad Si... eu chiar il iubesc. Adica nu e simpatie, placere sau altele. e iubirestraight face

| elyfel a răspuns (pentru anonimuss9999):

Cati ani ai, apropo?happy

| anonimuss9999 explică (pentru elyfel):