| SuRpRiZzA a întrebat:

Hi, dati-mi idei de un cadou pentru o prietena care :
1. adora rock-ul
2. nu ii plac hainele elegante
3. nu se fardeaza
4. nu ii plac jucariile, lucrurile pufoase
Dau funda primului care raspune ( un raspuns original)
Urgent :333

Răspuns Câştigător
| Edytzu2010 a răspuns:

Un ceas.

7 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Îi faci cadou un "dildău" cu chipul lui Marilyn Manson.

| TeckTonik997 a răspuns:

Un CD cu muzica ei preferata, ceva bratarii dinalea de rock-eri, haine pe acest stil si universalele flori si ciocolata...

| AsdfghjkI32 a răspuns:

In h&m sunt niste lumanari foarte foarte smechere, costa 20 de lei si au forma de craniu negru, presupun ca i ar placea mai mult ca sigur

| HelloWorld00 a răspuns:

Fa-i cadou o esafra cu cranii, un cecel dinacela pentru toata urechea, o curea sau o bratara cu tinte, niste postere, un CD cu un film horror, un lantisor cu cranii sau cruci dinacelea tip rock. Ii poti da muzica rock. Ofera-i cadoul intr-o cutie(gen de pantofi) decorata de tine. Neaparat trebuie sa-i faci tu ceva, ca un desen, o bratara, sau un fel de felicitare. Succes!

| AnDrEeA1133 a răspuns:

Postere, tricouri ...CD-uri cu trupa preferata...am si eu acelasi gen de prietena, ea asculta G'N'R si altele, a fost foarte fericita cand a primit tricoul cu G'N'R :3

| Janina14 a răspuns:

Ii poti darui niste tenesi converse.Am o prietena(cea mai buna prietena) exact la fel si adora tipul asta de tenesi.winking Sau cumpara-i noul album al artistului ei preferat.(rock, presupun)

| GeckoTimisoara a răspuns:

Daca si tu esti o Rocker-ita iti vei da seama singura ce sa ii cumperi insa, daca tie nu iti place asa mult Rock-ul sau nu iti place deloc insa aceasta prietena este una foarte apropiata de tine, ai putea sa mergi cu ea la un concert, poate intr-un bar in care este permis minorilor, acolo unde nu se exagereaza cu alcolul. Pe acolo isi fac aparitia prima data trupele Rock. Acest gest o va face foarte fericita.
Si eu sunt Rocker iar cu o saptamana inaintea zilei mele de nastere am cantat intr-un bar cu trupa mea. Cel mai bun prieten care, de fel, nu agreea Rockul a venit sa ma sustina pentru prima data la concert. Am fost foarte "Miscat" de acest gest. Sunt sigur ca si prietenei tale ii va prinde bine un asemenea gest.