| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S ag5M27VuUU#! prea smechera melodia...

29 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Ar trebui sa fiti interzisi! ca sa fie totul prea smecher in lumea asta!

| AidaCR a răspuns:

Biacs straight face. Prea oribila melodia. Gretos.

| alex310 a răspuns (pentru drhotzu):

Pudic... ( oameni de nimic)

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

In opinia ta e oribila pentru ca e manea... vai de capu vostruwinking

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

oh go on. Esti praf baiete.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

In primul rand, nu esti "baiete" cu mine, iar in al doilea rand, esti cam incuiata minatal sa poti purta o discutie

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

puppy dog eyes. Serios?happy. Nu mai spune. Si daca nu sunt " baiete " cu tine ce sunt? raised eyebrows. Ca doar esti baiat nu?batting eyelashes. Dar nu conteaza nu`mi plac cocalarii care fac publicitate la prostiile lor de melodii. Srry dar imi place sa fiu sincera puppy dog eyes.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Esti prea incuiata mintal sa-ti depasesti gradul de copiatoare vestica
si crede-ma, nu prea esti sincera nici cu tine insati...fiind o ipocita ca majoritatea

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

yawn. Atat. :*.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Jalnic... te uiti la prea multe desene

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

Nu te plictisesti, pe bune acum. Sa te crezi atat de inteligent formandu`ti cineva " replicile ". oh go on.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Deja ma amuza prostia ta...

| drhotzu a răspuns (pentru alex310):

Pudic? macar stii ce inseamna asta?
PÚDIC ~că (~ci, ~ce) 1) (despre persoane) Care are pudoare; plin de pudoare; rușinos; decent. 2) (despre manifestările oamenilor) Care denotă pudoare; cu pudoare. /

| drhotzu a răspuns (pentru alex310):

PS: de fapt scuze, acum am observat ca esti un cocalarus adevaratus, epilat in cur, (sunt 90% sigur ca si pe piept si pe picioare) cu manele si dumnezeu, probleme existentiale despre iisus daca este sau nu mentalist? laughing)) pace tie baiete! mai cresti asteapta sa iti mai creasca si vorbim!

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

Ti-am facut si publicitate, toti prietenii au ras de idiotenia ta. Trebuie sa-i amuz si pe ei cu ceva si te-am gasit pe tine :*.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Ma sparg de ras cat de cretini sunteti ahahahaa

| alex310 a răspuns (pentru drhotzu):

Si ce nu intelegi? esti tembel?

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

rolling on the floor. Macar daca aveai o inteligenta mai superioara decat a mea si daca nu erai un manelist borat de pe strazi discutam cu tine normal, dar asa oh go on.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Cica "macar daca aveai o inteligenta mai superioara decat mine", unde ai gasit tu, in discutiile noastre, ceva legat despre inteligenta, ca sa poti deduce cine e mai inteligent, sau nu stii ce inseamna inteligenta, adica si un cersator poate sa fie mai inteligent ca tine chiar daca nu are carte...
P.S. daca esti la nivel mansa atunci te poti compara cu mine la nivel intelectual, daca nu poti sa ramai in ipocrizia ta

| alex310 a răspuns (pentru alex310):

Mensa

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

Stii ce ma amuzi?rolling on the floor. Doamne day dreaming. De curiozitate, cati ani ai?rolling on the floor.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

18 ani

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Fac pariu ca esti si urata pe deasupra si nu ai nici prieteni

| AidaCR a răspuns (pentru alex310):

Aha. Cum sa nu. Bine, pai cam atat am terminat discutia noastra valoroasa. mi-a facut placere. :*.

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Esti o fata frumoasa?

| alex310 a răspuns (pentru AidaCR):

Ai ramas deja fara cuvinte? Chiar imi facea placere sa vorbesc cu tine...

| drhotzu a răspuns (pentru alex310):

Pai nu inteleg expresia pe care ai folosit-o... pudic... (oameni de nimic) poate vrei sa detaliezi ca nu am dictionarul cocalar-roman.
dar la fel cum zicea un minunat om din facultate de la mine ramai in vagauna ta! ciao!

| alex310 a răspuns (pentru drhotzu):

Pai d-aia spuneam ca esti tembel, si ca nu intelegi nimic... dar neuronul singuratic care il ai in cap, gandeste doar mecanic, si mie sila sa stau sa-ti explic ce am scris, daca tu singur nu intelegi si nu faci niste asocieri mai ample...P.S. ce intelegi prin cocalar?

| AleXxXEA a răspuns:

Ce copillrolling on the floor) bai tu esti nascut pe alta planeta sau mi se pare mie?