| marinelamarin a întrebat:

Idei cadouri pentru iubit. avem 3 ani impreuna. dunda

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Picteaza ceva si ofera-i cadou.
Pune intr-o cutie draguta, biletele pe care scrii de ce il iubesti sau ce iti place la el.
Fa un album si pune poze cu voi iar in dreptul fiecareia poti scrie cate ceva despre ziua respectiva.

8 răspunsuri:
| Diurpaneus a răspuns:

Un tablou canvas de 3 piese cu o scena romantica.

| LoveSleep a răspuns:

3 minute de sex.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dunda? Ce este aia?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Voia sa spună funda.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

M am prins că asta voia să spună, dar am vrut să i mi zică ea ce a vrut sa spună sau la ce s a gîndit cînd a scris "perla" aceea.

| Livelord a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca te uiti pe tastatura, "D"-ul este langa "F", cel mai probabil a facut o greseala.
Please. nu mai incercati sa pareti inteligenti...
PS: Ce legatura are asta cu intrebarea?

| marinelamarin explică:

Vanualevu.scriu de pe telefon, am apasat tasta gresita.nu mai fa pe desteptu caci daca iti pun o carte in brate nici nu sti cum se deschide.

| marinelamarin explică:

Va multumesc pentru raspunsuri si scuzati-ma ca am scris gresit funda.