| Nevroza a întrebat:

Ii traiesc viata lui tata. Is dezorientat in privinta facultatii si nu stiu ce sa fac. De mic am fost impins de la spate si acum sunt deprimat. Ce pot sa fac, nici nu stiu ce imi place?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune-ne în ce clasa esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică vrei să spui că nu ai nici o pasiune? Nu te face nimic să vibrezi?

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tinesad

| Nevroza explică (pentru sierra1):

A 12-a

| Nevroza explică (pentru anonim_4396):

Nu! Fac o anumita activitate doar sa fie facuta, iar daca e sa fac ceva nou, ma plictisesc. Nu e din cauza lenei, as vrea sa imi gasesc drumul.

| Nevroza explică (pentru AvalohAlyn):

Si ce faci in privinta asta?

| sierra1 a răspuns (pentru Nevroza):

La ora asta cred că trebuia să știi ce vrei și ce-ți place să faci mai departe

| Nevroza explică (pentru sierra1):

Nu am putere sa d3cid

| sierra1 a răspuns (pentru Nevroza):

Asta nu cred. Poți negocia cu oricine mai ales că in joc e viitorul tau.