| Alex745145745145 a întrebat:

Imi dați o idee de poveste horror de Sf.Valentin pentru YouTube? Daca vreti mă puteți căuta, mă numesc Alex Cojocaru. MULȚUMESC!

4 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Era o zi ca oricare alta. Toti puneau aceeasi intrebare, ignorand faptul ca intrebarea lor mai era pusa de alte 150 de persoane. "Ce faceti de sfantul vasi?" Intreaba un copil mai durduliu, rosu in obrajii lipsiti de viata. sad Nimeni nu-i raspunse. Si tot asa, zile la rand. Toate intrebarile retardate primeau sute de raspunsuri, numai intrebarea lui era ignorata. La un moment dat, Ghiţă, pe numele lui, se ridica de la biroul sau plin de ambalaje si cutii de pizza, de sucuri si de popcorn, de viata si de moarte, si paraseste locuinta. O ura care ii topea venele il cuprinse si BAAAM ffs, Ghita se tranforma intr-o leguma si moare. Urma care a ramas pe asfalt, in urma combustiei interne, bantuie si astazi cotloanele cartierului.

| Kaℓi a răspuns (pentru Staind):

big grin

| Staind a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu-mi spune, te-ai speriat

| Kaℓi a răspuns (pentru Staind):

Nu, nu m-am speriat.
Mi-au placut "copil mai durduliu, rosu in obrajii lipsiti de viata" si "biroul sau plin de ambalaje si cutii de pizza, de sucuri si de popcorn, de viata si de moarte"