| blueve a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu i'am spus desi el spune ca ma place dar parca imi e frica ca isi va bate joc.Pe facebook ma eticheteaza in poze playboy si imi spune ca asa arat eu in visul lui, imi spune iubire sau ca de abia asteapta sa ma viseze la noapte etc

Frica este doarece eu sunt bolnava sunt urata grasa ( asa ma consider eu) si nu cred ca cineva m'ar iubi pentru boala mea mai ales el care atunci cand a aflat nu s-a speriat mi-a fost alaturi

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Draga mea, off doamne, normal ca nu te iubeste nimeni pentru boala ta, te-ar iubi pentru personalitate, inteligenta. Ce boala ai, apropo?

| blueve explică (pentru EnvyU):

Paraparezaspastica