| FrozenMercurius a întrebat:

Imi place de un baiat mult de tot dar nu stiu ce sa fac sa aflu daca ma place... El stie ca imi place de el. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Biaix a răspuns:

Trimite-i un bilet in care sa scrie : Buna nu stiu daca stiai dar eu te plac, vrei ne intalnim in...(si pui locul) sa vad daca tu ma placi? Tu ma cunosti si eu te cunosc dar sunt curioasa sa vad daca este adevarat ce mi-au spus prietenii mei big grin te astept. Sau ceva de genu... sper ca te-am ajutat baftawinking

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intreaba-l sau pune un prieten comun sa il intrebe daca te place sau nu

| Dezent a răspuns:

Pai daca stie ca il placi... daca vorbeste si se comporta frumos cu tine vorbeste cu il intre 4 ochi;-? si spune-i ce simti pentru el.

| FrozenMercurius explică (pentru mona):

Am facut-o dar degeaba... unul zce ca da altul ca nu...

| VampiresDiaries a răspuns:

Daca si el te place te va cauta singur big grin

| VampiresDiaries a răspuns:

Daca si el te place te va cauta singur.

| Sherlockdima a răspuns:

Cea mai eficienta cale este sa discuti personal cu el.