| PandacornMaria87658 a întrebat:

Imi place de un baiat si vorbim ne stim de cativa anj suntem la scoala comuna, el merge la liceu eu mai am un an (trec pe a8a) ..nu vorbim mult pentru ca nu mai avem subiect de discutie si ma gandeam sa fac un joc si sa ne intrebam reciproc lucruri la care la raspundem amandoi.Imi dati cateva intrebari? Cu cat mai multe cu atat mai bine! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Pai 1 ai avut o iubita. 2 care este mâncarea ta preferata. 3 ce gen de filme preferi. 4 ce aștepți de la o relatie. 5 dacă ai fi pe o insula doar tu ce ai face? 6 ai mințit vreo data o fata. 7 îți place să faci pe plac oamenilor. 8 dacă iubitul/iubita ar vrea sa treceți la pasul următor ai face asta doar de dragul lui/ei? 9 cum te vezi peste 10 ani. 10 ce vrei sa devii când vei termina liceul. 11 când ai avut ultimul sărut. 12 daca un prieten îți face rău cum reacționezi. 13 ai folosit periuță altcuiva. 14 Când ai mers ultima oara la o întâlnire. 15 https://www.google.ro/......https?/url sper sa te fi Ajutat mult succes

3 răspunsuri:
| PandacornMaria87658 explică (pentru Alexandr1457Antonia):

Mulțumesc foarteult big grin

| Alexandr1457Antonia a răspuns (pentru PandacornMaria87658):

Nu ai pentru ce și eu am sa incerc sa joc cu un băiat care îmi place ff. Poate mai vorbim pe TPU. Mult succes cu băiatul

| PandacornMaria87658 explică (pentru Alexandr1457Antonia):

Multumesc si tie!happy desigur