| rockellmy35 a întrebat:

Imi place un baiat cu care aproape sunt impreuna...dar ma gandesc uneori si la altul..pe care l-am placut candva dar acum nu cred ca il mai plac..stiu ca suna cam urat..va rog, sfaturi nu cristici! Fundita!happy (scuze daca nu e buna categoria)

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Pai ar trebui sa alegi la care ti. crede-ma ca eu ca baiat sa aflu ca prietena mea mai are p cineva pai as lua FOC. Bafta!

3 răspunsuri:
| rockellmy35 explică (pentru beastboy84):

Merci!happy

| beastboy84 a răspuns:

Cu placere! happy

| NickiMary14 a răspuns:

Buna! cred ca ar trebui sa te gandesti pe cine placi mai mult! sa te gandesti care e de nasul tau! succes!