| Ioana_2005 a întrebat:

Imi ziceti va rog ceva artisti care canta fain... gen lady gaga, pussycat dolls, kelly rowland etc happy

11 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Eu prefer Toni Braxton si Celine Dion, sint de moda mai veche dar merita sa asculti melodiile lor.

| viki a răspuns:

Black eyed peas, ciara, rihanna, connect-r, simplu, andra, alex velea etc.happy

| mada. a răspuns:

Avril Lavigne, P! nk, P! atd, Green day, Simple plan...Simplu,Morandi,Parazitii...

| cutie a răspuns:

Hmm...Tokio hotel cat de truu glumesclaughingEminem?

| cutie a răspuns:

Puyalaughingrolling on the floore misto change si undeva in balcanilaughingda' e cam prost tipu

| withoutme a răspuns:

Nicole sherzinger, justin timberlake, beyonce, rihanna, 50 cent, black eyes peas, shakira, britney spears, alex, connect-r, simplu, anda adam, andra,... teasta, nane, parazitii, b. u. g mafia...

| madie a răspuns:

Cascada, Natasha Bedingfield, Kat Deluna, Alesha Dixon, Katy Perry, Lilly Allen, Gwen Stefani, Nelly Furtado, Mika, Jason Mraz, Ciara. Urmareste topurile, sunt o multime.Asta e ceea ce mi-a trecut prin cap pe moment, playlist-ul meu. Te-am pupat

| johncena a răspuns:

DJ Alexunder Base &Frissco.

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Michael Jackson canta fain fato nul stii.

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

P! nk, Kelly ClaXon laughing si sa nu o uitam si pe Miley Cyrusrolling on the floorrolling on the floor

| sissy a răspuns:

Poythinking rudenko everybody:X:X, ackent, puya, inna, david deejay, britnbey spears, sahara, fly project, lili sandu, sistem, black eyed peas, enrique igelesias, akon, hi-q, dj laila, florida, rihanna, shakira, anda adam, nelly furtado, andra, andreea banica, eminem, avrile lavigne, dj rynno, elena gheorghe, morandi... si multe altelehappy sper sa iti placa eu ti-am dat cateva sugestii :*:*:*:*