| anonim_4396 a întrebat:

In curand vine ziua dirigintei mele! Imi ziceti niste urari de la multi ani! Vreo 15 urari diferite...mutlumesc!

Răspuns Câştigător
| mariutza21 a răspuns:

1.Aceasta zi este o ocazie deosebita sa va aducem cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate, prosperitate dumnevoastra care sunteti atit de drag pentru fiecare dintre noi. Va aducem cuvinte de multumire pentru munca imensa pe care o depuneti pentru noi. Chiar de v-am gresit uneori sau poate chiar mereu si chiar daca am fost neatenti la ore, va rugam sa ne iertati. Va multumim din suflet ca ne-ati incurajat si ati avut atata rabdare cu noi. Va multimim!
2.Doamna profesoara sa aveti parte de toata caldura omenirii, un ocean de sanatate si toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet! La multi ani!
3.De ziua dumneavoastra va doresc un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani, si un sincer la multi ani!
4.De ziua dumneavoastra va doresc la multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poat-un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!
5.Un cer albastru fara nori,
In calea ta sa fie,
Sa ai in viata numai flori,
Noroc si bucurie.
La Multi Ani!
6.Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet. La Multi Ani!
7.Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele. La Multi Ani!
8. Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La Multi Ani!
9.De ziua ta, iti daruiesc un buchet de culoare si veselie care sa iti aduca noroc in viata si prieteni in casa in aceasta zi! La Multi Ani!
10.Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios,
Priveste cu mandrie, gandind neincetat, la restul de petale ce nu s-au scuturat.
La Multi Ani!
11.Cand iti numeri anii, numara mai intai zambetele, nu lacrimile si lasa speranta sa iti lumineze calea pentru ca, mai devreme sau mai tarziu, Viata va fi mai buna. Traieste-ti viata cu bucurie, nu cu tristete, iar optimismul iti va fi alaturi intotdeauna. In rugaciunile mele imi doresc sa fii Binecuvantata si fericita, de ziua ta si intotdeauna! La multi ani!
12.Lucrurile mici pe care le facem si le spunem au mare importanta in timp ce noi ne urmam calea. Un gest frumos poate sa ia povara umerilor obositi pe drum. O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate. Cata bucurie tasneste deodata din lucrurile mici si simple, deci simplu, dar din suflet LA MULTI ANI!
13.Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire! La multi ani!
14.Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer LA MULTI ANI!
15.Din toata inima va urez sa aveti drumul vietii presarat cu flori si luminat de soare si stele, iar sanatatea, fericirea si implinirile sa va iasa in cale pe tot acest drum! LA MULTI ANI!
Sper ca te-am ajutat! Funda?:d

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mariutza21):

Iti multumesc mult!

| mariutza21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multa placere! Ms pentru funda happy