| Kitybush a întrebat:

In ultimul timp, orice banalitate, orice film in care cineva moare(nu de groaza) ma face sa visez urat noaptea, sa ma gândesc in continuu la asta si sa nu ma ia somnul din cauza acestor gânduri. Asta mi se intampla doar inainte de culcare. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Salut.

Nu te mai uita la astfel de filme inainte de culcare.

Pa, pa.

| Kitybush explică (pentru Hieer):

Ma uit la filme normale si nu am de unde sa stiu ce se intampla in ele. Multumesc oricum.

| Hieer a răspuns (pentru Kitybush):

Atunci cand vezi o secventa de genul acesta, inchide ochii sau schimba programul. Cred ca tu esti speriata de mai mult timp, si de aceea visezi astfel de lucruri. Am auzit ca daca dai foc unei tamai..si ''sari'' peste ea de cateva ori, nu te vei mai speria.