| Chirila_Gabriela_2003 a întrebat:

Inainte il visam pe baiatul care imi place ca ma uraste si incearca sa ma ignore, acum intr-o seara l-am visat din nou si de data asta ca ma place.
Ce inseamna asta? Ori nimic?

8 răspunsuri:
| Atim a răspuns:

E normal ca atunci când îți place de cineva să te preocupe persoana lui și să te temi de un potențial refuz. Subconștientul tău reflectă treaba asta in visele tale pentru că cel mai probabil asta e o temere de a ta din viata reala

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Atim):

Adica nu sunt sanse sa ma placa?
Gen pana acum am visat tot ce s-a intamplat in real

| Andreeush a răspuns:

Te gândești prea mult la el, îi dai prea multă importanță.
Nu este nici o șansă să fiți împreună?
Dacă nu, ar trebui să încerci să îl uiți, îți faci rău dacă continui să te gândești la el.

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Andreeush):

Nu cred
Cum sa o fac daca il vad in fiecare zi la scoala
Plus este o asa zisa fosta"prietena de a mea"care stie ca il plac si se duce de fiecare data speciala la el ca sa ma fac gelaosa, nu mai pot ma doar cand ea face asta...

| Atim a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Visele nu afectează realitatea, ele doar sunt influențate de ea și de gândurile tale. Atâta timp cât tu te gândești la asta, șansele sunt mari să ai astfel de vise. Dacă vrei sa știi sigur dacă sunt sau nu șanse, trebuie să discuți cu el.

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Atim):

Pai cum se face ca pana acum am visat tot ce s-a intamplat inainte si acum nu, pursisimplu

| Atim a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Pai multe lucruri sunt previzibile. De exemplu, dacă mâine stii ca vin rezultatele unui test important pentru care nu ai învățat și visezi noaptea că iei nota 4 și mâine chiar 4 iei nu înseamnă ca visezi profeții, înseamnă că bănuiești măcar ce te așteaptă

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Atim):

Mda