| anonim_4396 a întrebat:

Înălţimea de 1, 52 m este potrivită pentru vârsta de 13 ani? (clasa a7-a ) :O3.

7 răspunsuri:
| CDirectioner a răspuns:

De ce n-ar fi? eu cunosc un baiat care are 1.50 sau mai putin si e clasa a 9-abig grin

| LukaVocaloid a răspuns:

Esti fata sau baiat? ma rog daca esti fata nu stiu ca eu am tot 13 ani si 1.70 si inca mai cresc dar de asemenea am in clasa colege de 1, 50-60 si nu prea conteaza o sa mai cresti daca esti baiat acelasi lucru in clasa majoritatea sunt inalti dar am si de 1.55-60

| floriasdfg a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Sunt fată.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,parerea mea este ca inaltimea de 1.52 este destul de potrivita pentru varsta ta.Pana la varsta de 17-18 ani ai tot timpul sa cresti, iar daca practici si sport precum inotul, baschetul, cu atat mai bine.Bye!

| dracu14 a răspuns:

Daca esti fata este ok daca esti baiat nu prea...

| floriasdfg a răspuns (pentru dracu14):

Da, sunt fatăblushing.

| XBrunetteX a răspuns:

E ok.
Eu am un metru 66 si am aceeasi varsta ca tine big grin Depinde si de ritmul in care se dezvolta fiecare.
La mine in clasa e o fata de aproape 14 ani care are 1, 45. Deci intaltimea ta e chiar potrivita.