| Magestic a întrebat:

Intrebare pentru baieti.
De ce un baiat care se ofera fara sa ii spui ceva anume sa te duca acasa dupa biserica noaptea tarziu, atunci cand te dai jos din masina iti spune o fraza de genul : " Si vezi data viitoare sa nu mai fii singura"
La ce se refera de fapt. A fost si a 2-a oara cand el s-a oferit ..si a spus din nou fraza de mai sus de parca te-ar certa.Ce motive?
Si de ce voi baietii ati mai vrea sa duceti pe cineva acasa nefiind obligati e ceva anume ..doar ca sa aruncati o fraza de genul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce cautati noapte tarziu la biserica?

si da baietii vor doar sa se sparga in figuri cu masina in principiu

| Magestic explică (pentru suntserios):

E biserica Crestina si se termina la 6 sau uneori mai tarziu.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Magestic):

6 e noapte tarziu?