| criss99991011 a întrebat:

Intrebare pentru cine joaca ladypopular.ro cum imi fac si eu iubit pe acest site?

Răspuns Câştigător
| NoSens a răspuns:

Trebuie sa ai mai mult de nivelul 0 si ca sa-ti faci iubit te duci la dans si dai pe flirt dar daca vrei sa il obtii din prima ai nevoie de fericire peste 120, greutatea 57kg, igiena max, energia max si o sa vezi ca il primesti din prima.big grin fundita?hee hee

5 răspunsuri:
| AmaliaMocanu a răspuns:

Te duci in oras,la discoteca si dai pe "flirt". selectezi intervalul de timp si vola
ai un iubit!(Nu te poti duce de mai multe ori la flirt in aceeasi zi, nu poti avea mai multi iubiti, daca te desparti de iubitul tau nu iti poti lua altul in acceasi zi)

| LuizaaxD a răspuns:

Te duci in oras-> Discoteca( si acolo scrie undeva 'flirt) -> Da'i pe Flirt-> Apoi, poate sa nu'ti iasa din prima, dar incercand in fiecare zi, vei avea un iubit.
Ca sa te desparti de el, te duci in acelasi loc, numai ca dai 'Desparte-te' si, aici iar nu este posibil sa te desparti de iubit din prima.
Sa sti ca poti incerca O singura DATA pe ZI.

| criss99991011 explică:

Trebuie sa am un nivel anume azi am inceput sa joccryingsad

| criss99991011 explică (pentru LuizaaxD):

Da trebuie sa fiu la un nivel anume ca eu azi am inceput sa joc?

| AmaliaMocanu a răspuns:

Ca sa cresti trebuie sa faci misiunile alea(scopuri).