| andrick a întrebat:

INTREBARE RAPIDA:Stie careva daca se iau suvitele facute cu suc la pliculet? Si daca da,in cat timp sau la cate spalari? VAR ROG,AJUTATI-MA, MULTUMESC.

5 răspunsuri:
| palpAbil1real a răspuns:

Suvite cu suc la pliculet? laughing
Pai se iau cam greu fiindca contin foarte multe chimicale... incearca sa te speli cu zeama de lamaie sau apa cu multa, foarte multa sare de lamaie in ea... dar spala-te bine de tot. Daca e nevoie freaca parul si juma` de ora. O sa aiba rezultatwinking

| andrick explică (pentru palpAbil1real):

Am vazut Pe net niste tutoriale si voiam sa-mi fac acum, cat Mai e vacantaaa si sa se ia pana incepe scoala.big grin Multumesc oricum.

| palpAbil1real a răspuns (pentru andrick):

Cu placerewinking

| Chαяtreux a răspuns:

Pe asta n-am mai auzit-o laughing cam la 2 spalari cred ca se ia. Nu pare ceva foarte puternic

| andrick explică (pentru Chαяtreux):

Depinde de culoarea parului.Cauta pe YouTube, majoritatea tipelor sunt blonde si nu stiu ce efect are la parul saten. [sunt satena]