| LittleLady a întrebat:

Intrebarea e simpla: Daca ai avea posibilitatea de a ajuta pe cineva ai face-o?

9 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Da,cel putin de asta am cont aici, sa ajut daca pot happy

| OaiaNinjalău a răspuns:

DA! Ca la urma urmelor bine faci bine gasesti! I LOVE TPU! :3

| TheRealDaniel a răspuns:

Desigur... intotdeauna

| MrsVamp a răspuns:

Da.Pana la urma nu mori daca dai o mana de ajutor. Chiar si TPU ofera o astfel de oportunitate.

| LittleLady explică (pentru CristianCRS):

Dar pe mine cine ma ajuta? cer ajutor de cateva zile, dar nu raspunde nimeni.

| CristianCRS a răspuns (pentru LittleLady):

Ca sa fii intr-adevar ajutata trebuie sa mai existe si cineva in masura sa te ajute cu adevarat, ca asa de vorbit mult si prost ar putea multi.Asadar ori nu il ceri cum trebuie, ori trebuie sa mai ai un pic de rabdare sa vada persoana potrivita. Parerea mea...thinking

| Tania25 a răspuns:

Sigur!
Mai devreme sau mai tirziu tot binele acesta se intoarce inapoi happy

| Ammizzu a răspuns:

Da, de ce nu

| AnaMica01 a răspuns:

Da...normal