| Alexiahsjwuw9 a întrebat:

Iubitul meu este Francez,iar eu sunt româncă, nu mă înțeleg bine cu mama lui,dânsa mă critică mereu, nu este de acord cu mine, pentru că sunt Româncă, ea are o părere negativa despre România și Romani, am încercat de multe ori să-i explic că nu toți suntem la fel, ce as putea sa fac sa ma accepte?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

E o hârcă ințepenită in fixurile ei, n-ai ce-i face. Concentrează-te pe iubitul tău dacă e să aveți un viitor impreună