| cr33pygirl a întrebat:

Just help me...x_x zilele astea o sa ma intalnesc cu un tip...cu 2 ani mai mare ca mine.siiiiiiX_x treaba e ca nu stiu sa sarut.ce fac daca incearca sa ma sarute?[am 16 anisadstiu suna cam penibil.dar asta e adevarul]

4 răspunsuri:
| Danielbc a răspuns:

Uita-te la filme, nu exista o schema anumehappy

ps.si tipul ala pe care il vei intalni sa sarutat candva pentru prima ora

| frikk a răspuns:

Tine ochii inchisii si restul vine de la sine.succes love struck

| cr33pygirl explică (pentru Danielbc):

Da,,da parca pentru baieti e mai usor decat pentru fete...laughing)

| Danielbc a răspuns (pentru cr33pygirl):

Da e pentru ca noi nu ne gandim asa mult la,, primul sarut sa fie perfect''sau,, prima data sa fie romantic si foarte special''. viata e usoara noi o complicam