| DTNA a întrebat:

La cati ani se incheie cresterea corpului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cam dupa 20 de ani cred.
Te pup!

6 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Corpul creste pana la 20 de ani, bafta.

| ManiacuAMD a răspuns:

18-22

| ionuc a răspuns:

Ei bine exista si cazuri speciale in care corpul creste si la 26 de ani, de exemplu eu, anul acesta am crescut 0.5 cm, impresionant, nu? deci nu exista o precizie, in functie de corp, pubertate, si altele, mentionez faoptul ca inca la 22 de ani nu aveam mustata pielea mea fiind ca cea de copilabia dupa aceasta varsta am inceput si eu sa ma rad incet incet laughing

| DTNA explică (pentru ionuc):

Nu. dar eu am 1.75 la 16 ani si ma gandeam daca voi atunge 1.80.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 18-20, uneori si mai mult.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

In jurul varstei de 20 de ani