| Roxana2312 a întrebat:

La ce varsta credeti ar trebui sa mergem la dis coteca?

Răspuns Câştigător
| sweetlady99 a răspuns:

Paii, normal, dupa parerea mea, pe la 16 - 17 ani happy Dar daca mergi maii devreme, nu pari decat o pitipoanca, care vrea sa isi inceapa viata sexuala de la 14 ( sau mnaa 15 ) ani. Cunosc multe fete, care de la varsta asta colinda discotecile, si crede'ma nimeni nu are o parere prea buna despre ele. Umbla [la varsta lor de 13, 14 ] cu barbati de maii mult de 27 de ani. straight face Si asta nu mi se pare normal straight face Funda? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 18 ani, sunt si minori care merg si fac activitati porno prin wc-uri asta datorita unor parinti destepti care habar n-au sa-si educe copii.

| RaluuSmile a răspuns:

La 15-16.

| olian a răspuns:

15-16 ani!

| ElenaBa a răspuns:

Eu ca exemplu am 13 ani si am fost la disco, nu foarte des... Dar la disco mai multi sint mari, vezi si tu de campania ta

| Steffanie a răspuns:

Eu am 15 ani jumate. si merg frecvent la discoteca din clasa a6a. am mai mers si cand am fost mai mica. dar impreuna cu verisorii mei mai mari. doar de la 12 ani-13 ani amceput sa merg aproape mereu.

| DeddoLăvPeace a răspuns:

Bai^^...am 14 ani.de fapt...la 13 ani am fost prima data intr-un club.la straja.deci depinde de tine dear.si de parintii taihappy

| teodoricica05 a răspuns:

De la ce varsta consideri ca vrei sa mergi si te lasa parintii...kiss

| Roxana2312 explică (pentru sweetlady99):

Da dau l toi funda mersi tuturor pe mine ma lasa la 14 j am 13 da am fost d vreo 2 ori

| adelaadelaadela a răspuns:

Apoi tu mergi de pe acum mai e vreo problema?laughing