| WhiteChocolateTEO a întrebat:

Ma confrunt cu o dilema.Pe mine ma plac 2 baieti,amandoi foarte draguti,si eu ii plac,doar ca problema este asta:pe cine sa aleg?
Hory este mai dragut,este unpik mai mare decat mine.
Stefan saruta mai bine,este de varsta mea.
Amandoi ma fac sa ma simt bine,amandoi ma fac sa rad.
Voi pe cine ati alege, daca ati fi in situatia mea.Argumentati.:*

7 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal sfatul meu este sa alegi doar unu!

si al doilea sfat este sa faci ce iti dicteaza inima pe cine simti ca iubesti cel mai mult pe ala alegi. inainte sa nu faci o greseala sa faci pe amndois a umble..ca unul dintre ei o sa-ti faca parere proasta despre tine adica na daca afla ca mai ai unul si e cam greu alege unu happy ai grija papa

| WhiteChocolateTEO explică (pentru Axys):

Multumesc pentru sfat. Oricum nu voiam sa fiu una dintre fetele alea cu mai multi iubiti.Mereu am avut doar cate un iubit. Apreciez ca ti-ai facut timp pentru a citi problema mea.

| Axys a răspuns (pentru WhiteChocolateTEO):

Si eu apreciezbig grin asta inteleg ca nu esti genul ala de fata happy meamd at eu seama si eu sunt fata si stiu ce inseamna :X
iti doresc sa ai noroc si sa fi iubita pentru ca meriti toti meritam ceva mai bun//...
happy sa ai grija de tine papa

| WhiteChocolateTEO explică (pentru Axys):

Mersi.si eu iti doresc acelasi lucru.big grin.

| Axys a răspuns (pentru WhiteChocolateTEO):

Iti multumesc happy!

| Marrythenight a răspuns:

Hei nu te lua dupa care saruta mai bine, alege-l pe cel pentru care simti ca ai o atractie mai puternica, de care esti sigura ca nu-i un fustangiu.

| Sashavalentine a răspuns:

Alegel pe cel de care te-ai indragostit a doua oara. Daca il iubeai cu adevarat pe primul nu te-ai mai fi indragostit de al doilea. :p