| CatelusaCuParulCret a întrebat:

Ma gandesc sa fac un blog... Sfaturi?

8 răspunsuri:
| ℓανιηια a răspuns:

Despre caini(faze haioase/dragalase, sfaturi pentru stapani, anunturi despre caini etc.)

| SabinaQueen a răspuns:

Pai blogul tau trebuie sa fie despre ce vrei tu; poti sa ai un blog in care sa postezi pozele tale preferatesau un blog despre viata ta, familia si prietenii tai( am dat niste exemple).PS: poti sa-mi trimiti un link cu blogul tau?( ca mi-ar placea tare mult sa-l vizitez)

| deutzabombik a răspuns:

Pai ai putea sa faci un blog in care sa spui parerile tale despre ce se intampla in tara sau in alte parti despre anumite lucruri sau por si simplu sa postezi poze care te definesc pe tine.

P.S.:Imi poti da si mie link-ul.As fi onorata sa iti vizitez blog-ul.

| CatelusaCuParulCret explică (pentru ℓανιηια):

Dar eu sunt un caine cu superputeri deci sunt oarecum un om cu coada deci poate fac blogul fara ca lumea sa stie ca-s caine.

Răspuns utilizator avertizat
| DanaFlorentina2002 a răspuns:

Ar trebui sa faci despre ceva haios ca sa poti sa-ti faci fani...Sau poti sa-l faci despre o vedete cum ar fi Connect-R, Anda Adam, Andra etc. Sper ca te-am ajutat...Pup! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, renunta la idee.