| VladGH a întrebat:

Ma oameni buni, de cit timp activez pe acest site tot vad o multime de intrebari referitor la METIN, MINECRAFT si multe alte dracovii ca astea laughing, ce sunt astea ma copii? Ca sunt o multime de intrebari referitor la astea.

Răspuns Câştigător
| Lovepoison a răspuns:

Jocurile astea sunt foarte populare, deci e logic sa fie si multe intrebari referitor la ele. Sunt multi care-s noi la jocurile astea si vor si ei sa stie mai multe despre ce joaca acolo sau mai sunt cersetori de atentie care se cred interesanti, geva de genul: Eu sunt mare smecher, ia sa intreb si eu ceva de Metin ca sa vada lumea cat sunt de cool ca joc asa ceva.

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cred ca sunt niste jocuri, cu mana pe inima iti spun ca n-am jucat niciodata asa ceva, doar nfs, counter si delta force, 3 jocuri am in pc si ma multumesc cu alea.

| VladGH explică (pentru Broadband):

Am jucat si eu la timpul lor, dar nu intelegeam ce sunt astea. Copii astia invadeaza TPU - ul cu intrebari referitor la chestiile astea.