| eoooo a întrebat:

Ma poate ajuta cineva. era o melodie. adica niste versuri mai mult. despre o fata si un baiat. poveste de dragosete. era ceva de genu PE la sfarsit " Atunci de mana ei s-au luat si in mare s-au aruncat " si apoi era ceva dde genu ce spuneau parintii : marinare marinare. scoate-mi copii din mare. Eu tii scot dar tii scot morti etc. atat imi amintesc /pff ma poate ajuta cinevabatting eyelashesera foarte frumoasa

2 răspunsuri:
| Victoria_8725 a răspuns:

Nu stiu!
Dar daca o gasesti da`mi si mie un msj privat cu numele melodiei...te rog.puppy dog eyes
Ms.:*