| David13 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Vreau sa-mi cumpar un laptop cam de 25 de milioane si nu stiu ce marca sa-mi iau. De care sa-mi cumpar?

Răspuns Câştigător
| DenisejUSTmE a răspuns:

Asus.Este o marca foarte buna!

3 răspunsuri:
| traie994 a răspuns:

Dell eu am 3 laptopuri din astea si sunt foarte bune si rezistente.Sunt in concubinaj cu ASUS acum 2 ani a fost votat cele mai bune laptopuri...sa ai noroc in ceti vei cumpara... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unul mai ieftin:Asus eee pc notebook. Eu am din ala si este foarte bun. Dupa cum a zis DaianaDeniz Asus e marca foarte cautata si buna.Success.

| David13 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc la toti pentru sfaturi!