| dede2 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine nu stiu ce sa mai fac.sad sunt impreuna cu un baiat de 9 luni merge totul bine numai ca el e un pic stresant dar cred ca ma iubeste si tine la mine(se vede dupa gelturile ce le face).Mie inainte sa il cunos pe baiatu acesta am cunoscut un alt baiat eu cu baiatul asta suntem doar prieteni el e foarte bogat si mie mi-a placut de el de cand aveam 13 ani si acuma am 15 atunci eram mica nu stiam mai nimic.dar acum am realizat ca eu tot mai tin la el si in ca mult. prietenul meu observa ca il cam plac pe baiatul acela.ce e de facut nu mai vreau sa ma gandescsad dar nu pot ce sa fac ca nu mai stiu ..Pe acest baiat cu care stau acuma nu pot sa ma despart de el pentru ca il iubesc mult dar gandul imi e in alta parte.sad ce sa mai fac.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-te in locul baiatului cu care esti acuma, ce-at fi in sufletul tau daca ai afla ganduriele prietenei tale? Eu zic sa-ti continui relatia cu cel de acum, lasa-l pe'ala cu bani ca banii nu aduc fericirea

| Assy99 a răspuns:

Petrece-ti mai mult timp impreuna, fa-l pe el sa fie in centrul atentiei, dar nu foarte mult. Arata-i ca il iubesti doar pe el si atat. Fa mici gesturi sa observe ca nu mai e nimeni intre voi doi. Dar daca zici ca iti placea de bogatas cand aveai vreo 13 ani, nu e nimic, poate e doar o confuzie a dragostei pe care i-o porti iubitului tau. Dragostea e oarba la varsta ta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Assy99):

Bravo, imi place cum gandesti! o fata care nu gandeste doar cu capul. pune si sufletul la contributie, meriti fundita breeee kiss

| Assy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi :*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Assy99):

A naibii de musca! a intrat la fata'n ochi laughing

| Assy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mdea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Assy99):

Da si tu parul ala de pe fata, te cred ca esti dupa somn dar coafura trebuie sa ti-o facihee heehee heehee hee

| Assy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa mi-l dau, dar nu acum tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Assy99):

ok, o zi frumoasa si distractie placuta in continuare!kiss wave