| claudiaoana a întrebat:

Mai are rost sa ma mai uit dupa baiatul de care imi place? Deoarece colega mea, din cate am vazut, se intelege bine cu el si el cu ea. Problema e ca m-am indragostit de tip cand el se uita la mine si eu la el, asta de vreo 3 ori, si nu stiu ce sa mai fac. Imi dati niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| Dyana933 a răspuns:

Poti sa te interesezi ce-i place si sa deschizi un subiect \ da-i de inteles ca-l placi \ discuta cu prietena ta si spune-i sa stea departe de el laughing si mie nmi s-a intamplat big grin :* Sper ca te-am ajutat.

| claudiaoana explică (pentru Dyana933):

As vrea eu sa fie asa faza cu prietena. faza e ca ei se stiu de mult. e greu...