| bibitza a întrebat:

Maine este ziua meaaa! voi ce faceti cand este ziua voastra?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La muuuulti aaaaani! bibitza.ma bucur pentru tine.

35 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

La multi ani! Sa ne traiestihappy!

| bibitza explică:

Nobody mersi frum :* esti primul care imi zice :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa-ti trimit un cadou frumos da nu am reusit, asa ca tasteaza pe google, lord of the dance, gipsi. sper sati placa.

lolita
| lolita a răspuns:

La multi ani!, mi-ai stricat surpriza vroiam sa-ti zic maine, am vazut un raspuns cu asta big grin

| ioanaa a răspuns:

Sa fii fericita, si tot ce-ti doresti sa se implineasca >:d<
Si cel mai important, sa fii alaturi de cei dragi tie happy Ee de mult nu am mai simtit cum e sa fii sarbatorita, poate varsta e de vina, ce sa zic, mie mi se pare o zi normala si ma gandesc ca se mai adauga un an in calendarul vietii melehee hee Aa, si astept maine de la tine o bucata de tort big grin

| Wtf9000 a răspuns:

La Multi Ani! si din partea mea.

| DenissaDeea a răspuns:

La multi ani! si sa ti se implineasca cele mai frumoase vise/dorinte! Si sanatate!
Eu imi cumpar un cadou dupa dorinta, chiar daca primesc si alte cadouri, sunt o persoana nebuna dupa flori, asa ca ma astept sa primesc flori de la etc etc.plec intr-un mic voiaj in plimbare, oriunde, picnic, sa vizitez ceva etc.

lolita
| lolita a răspuns:

Am uitat sa raspund, in ultimii ani de ziua mea intotdeauna am lucratbig grin dupa lucru am sarbatorit cu colegii, mancare, tort, sampanie, etc, cu familia intotdeauna am sarbbatorit duminica numai asa ii gaesc pe toti acasa, si cu iubi meu intotdeauana mergem sa luam cina in oras, o seara romantica cu desconectarea telefonului etc. big grin si... intotdeauna imi cumpar ceva de ziua mea, am si eu dreptul la un cadou nu?

| psiholoaga a răspuns:

Sanatate si sa fii fericita! Eu ies cu prietenii in oras, fac cinste, iar acasa mananc tort si ma bucur de surprize de la cei apropiati : iubitul, parintii, sora...

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu te cunosc, dar iti zic si eu "La multi bani!":* eu de ziua mea am avut un surprise-party din partea pretenilor mei:X m-am prostit, am dansat, am ras, m-am simtit bine...asta trebuie' sa faci de ziua tatongue meritam si noi o data pe anlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani bibitza, sa fii sanatoasa si sa cresti mare si frumoasa!

auran
| auran a răspuns:

Sa fii sanatoasa, fericita si norocoasa
La multi ani!

mananc tortulet si beau sampanie

| NimeniCuActe a răspuns:

A mea e "numai" din 4 in 4 ani laughing ghici care-i ziua happy ce sa fac... ma trezesc, ma pre-gatesc si pre-gatesc "zona", cumpar chestiile cu care petrecem, si mai apoi sarbatorim varsta mea reala impartita la 4 tongue

| alexa a răspuns:

Oooooooo
la multi ani multa sanatate fericire sa primesti multe cadouri si o zi frumoasa sa aibig grinbig grinbig grin
eu de ziua mea m.as distra cu cei mai buni prieteni m.as bucura de noua mea varsta de cadourile pe care le primesc k pana la urma o data. n viata fac o noua varsta nu?tonguetongue
eu zic sa te bucuri de aceasta zi
petrecere frumoasa

| selef a răspuns:

Astept sa vina noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Multi Ani! sa fii sanatoasa

| irynna a răspuns:

La multi ani! sa cresti mare si frumoasa!

| andreea_8479 a răspuns:

La multi ani inca d p acumtonguesa fi iubita sh fericita:*
d ziua ta... sper sa fie o zi cu soarewinking.hmmm.ai putea face multe lucruri interesante.
-o plimbare cu prieteni, o inghetata un suc cvwinking
-seara o petrecere in pijama alaturi d fete:X
-un mega party, muzica, fete, baieti sh tot ce mai este nevoiewinking...va veti distra...alaturi de cei care t fac sa t simti bine t vei simti intotdeauna binewinking

| ines a răspuns:

LA MULTI ANI SI SANATATE

| Zoombe3 a răspuns:

La multi ani!

| andi a răspuns:

La multi ani !!!

| vio a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XMZtrbtqywE&feature=related un sincer LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIII...si tot ce iti doresti...

| tukhey23 a răspuns:

LA MULTI ANI! anul asta fara cadouri, e crizahee hee

| Criiss16 a răspuns:

La multi ani!:*

Si sa-ti rasp. la intrebare: eu do obicei ies cu cei mai buni prieteni in oras sau dau o petrecere in pijamalehee hee aa fara baietibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! De obicei eu dau un chef la care participa toti prietenii nostri, iar de cativa ani cheful se tine la o cabana, deci ne distram 2 zile...Sa fi sanatoasa si fericita!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multi ani si multa sanatate!winking
Eu de ziua mea ies in oras cu prietenii.La o cofetarie, la un restaurant sau ceva de genul asta.happy
De ziua ta este important sa te distrezi si sa fi fericita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La Mulți Ani că ne trebuiești.
La mine ține trei zile: cu o zi înainte petrec cu părinții, în ziua specială petrec cu colegii și colegele de serviciu într-o locație dinainte stabilită iar a treia zi cu prietenul.
Tot binele din lume și toate dorințele să se îndeplinească.
Sănătate și distracție pe cinste.
Pa, pa.

| moonY a răspuns:

Impart ciocolata, tigari...
tu?happy

| anonim a răspuns:

@moony-si ''dragoste'' cand imparti? noaptea?tongue

| 31ea a răspuns:

La multi ani! si sa fi iubita