| bibitza a întrebat:

Maine este ziua meaaa! voi ce faceti cand este ziua voastra?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La muuuulti aaaaani! bibitza.ma bucur pentru tine.

35 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La multi ani!

| moonY a răspuns:

De ziua mea. o sa-ti "impart" o felie de "Dragoste"
(da, e o prajitura.)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

LA MULTI ANI! Eu sarbatoresc in familie cu toata gasca, suntem 12 persoane...

| Leea1234 a răspuns:

LA MULTI ANI! DIN PACATE NIMIC SPECIAL! INCERC SA MA SCOT UN PIC DIN MONOTONIA DE TOATE ZILELE, SI DE OBICEI IES CU SOTUL SI COPILUL IN ORAS! DAR TIE ITI DORESC SA AI CAT MAI MULTE ANIVERSARI PLACUTE ALATURI DE CEI DRAGI TIE SI SA AI PARTE DE TOARE BUCURIILE VIETII!

| stardeea a răspuns:

La multi ani, eu de ziua mea plang, si plang soro...in fiecare an!